,,RUDENĖLIS IŠKELIAVO“

STEAM inžinerijos savaitė „Aš-mažasis konstruktorius“

Lapkričio 15-19 dienomis lopšelyje-darželyje „Bitutė“ vyko STEAM inžinerijos savaitė „Aš – mažasis konstruktorius“. Ikimokyklinio ugdymo mokytojos pasiūlė vaikams tapti mažaisiais inžinieriais-konstruktoriais. Vaikus labiausiai domino kūrybinis procesas, kai iš turimų didelių, mažų, smulkių, spalvotų ir nespalvotų priemonių – kartoninių dėžių, pagaliukų, tualetinio popieriaus tūtų, plastilino, gamtinės medžiagos, įvairių konstruktorių gimsta nuostabūs kūriniai. Vaikai tyrinėjo kaip susijungia detalės, jas skaičiavo, rūšiavo pagal spalvas, lygino pagal aukštį, plotį, ilgį, aptarė savo statinius ir išradingai juos pristatė. Visos inžinerinės savaitės kūrybinės veiklos ugdė vaikų mąstymą, sumanumą, išradingumą, lavino vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą. Vaikai džiaugėsi kūrybiniu procesu ir pasiektu rezultatu.

STEAM teminę savaitę organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Glotovienė.

PARODA „MOLIŪGŲ PARADAS“

Kas gali būti smagiau, kaip pasiraitojus rankoves dekoruoti, skaptuoti ir išgražinti moliūgus? Pasidžiaugti rudens gėrybėmis, drauge kurti, fantazuoti, pajusti bendruomeniškumą. Gražiai iniciatyvai „Moliūgų paradas“ neliko abejingi ir mūsų įstaigos „Bitutė“ ugdytiniai bei jų tėveliai. Savo išmonės,  kruopštumo ir kantrybės dėka, žaismingais darbeliais pradžiugino kiekvieną praeivį, nuo mažiausiojo iki suaugusiojo.

Džiaugiamės gražia paroda ir dėkojame visiems, prisidėjusiems ir kūrusiems spalvingą nuotaiką. Parodos „Moliūgų paradas“ iniciatorės mokytojos: D.Kontrimė, J.Voronova

GERUMO AKCIJA „PADĖKIME GYVŪNAMS

Spalio 4 d. visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė gyvūnijos ir gyvūnų globėjo švento Pranciškaus Asyžiečio diena. Minint Pasaulinę gyvūnų dieną, Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Bitutė“ vyko gerumo akcija „Padėkime gyvūnams“. Akcijos metu vaikai aptarė tinkamą gyvūnų priežiūrą, elgesį su jais bei įsitikino, kad su augintiniais reikia elgtis labai atsakingai. Taip pat akcijos metu išmestiems, pasimetusiems, nereikalingiems keturkojams draugams buvo renkamas maistas bei kitos jiems reikalingos priemonės.

Spalio 21 d. bendruomenės surinkta parama perduota gyvūnų globos namams „NUARAS“. Norime padėkoti ugdytiniams, jų tėveliams, darželio darbuotojams, kurie prisidėjo prie šios kilnios ir reikalingos akcijos. Ačiū, kad padedate beglobiams gyvūnams.

Akcijos organizatorės: Dovilė Kontrimė, Jurgita Jusupova.

Kas bibliotekoje gyvena?

,,Spalviukų“ grupės priešmokyklinukai dalyvavo smagioje pažinimo su knygų pasauliu dienoje, lydint išdykėlei Pepei. Jie pažino knygos dydžius, bei ieškojo, žaidė slėpynių, gamino savo knygelę.

2021 M. KAMŠTELIŲ VAJUS

Teminė savaitė „Mažasis mokslininkas“

2021-09-27–2021-10-01

Vaikų dėmesį patraukia įdomūs bandymai, tyrinėjimai, eksperimentai, atradimai. Todėl mūsų įstaigos „Bitinukams“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos  I. Kuzminskienė ir J. Voronova pasiūlė visos įstaigos pedagogams su savo ugdytiniais, paradedant nuo mažiausių ir baigiant vyresnėliais teminę savaitę „Mažasis mokslininkas“. Tyrinėdami, bandydami, eksperimentuodami, stebėdami, atrasdami vaikai pažįsta pasaulį, tampa aktyvūs ugdymo proceso dalyviai ir ugdosi gebėjimus įvairiuose pasiekimų srityse. Kiek džiaugsmo , emocijų, įspūdžių , džiaugsmo akimirkų ugdytiniai patyrė STEAM veiklose…..

MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Bitutė” atšventė mokslo ir žinių dieną. Vaikus pasitiko Bitutė su kuriais dainavo, šoko, diskutavo, bei nameliams suteikė spalvų spalvindami, piešdami. Gera, šilta ir smagu, kai aplink daug daug draugų.