Gerbiami tėveliai!

Vadovaujantis Nacionalinio sveikatos centro rekomendacijomis:

1. Lopšelio-darželio patalpose privaloma dėvėti veido apsaugos priemones ir laikytis saugaus atstumo.
  2. Įeinant į įstaigą privaloma dezinfekuoti rankas.
  3. Maksimaliai trumpinti buvimo grupės rūbinėje laiką atvedant ir pasiimant vaikus.
  4. Į grupę eiti griežtai draudžiama.
  5. Draudžiami nebūtini darbuotojų, tėvų susibūrimai darželio patalpose ir teritorijoje.

ALGORITMAS – INFEKCIJŲ PLITIMĄ RIBOJANTIS REŽIMAS

parsisiųsti Word formatu

LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO-VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVO 2021 M. SPRENDIMAS NR. V-147 „DĖL TIKSLINĖMS GRUPĖMS PRIKLAUSANČIŲ ASMENŲ IŠTYRIMO GREITAISIAIS TESTAIS ORGANIZAVIMO“

KLAIPĖDOS LOPŠELIO-DARŽELIO „BITUTĖ“ COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) VALDYMO  PRIEMONIŲ PLANAS ORGANIZUOJANT UGDYMO PROCESĄ