Vykdomos programos ir projektai

KLAIPĖDOS LOPŠELIO-DARŽELIO „BITUTĖ“ IKIMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMA

parsisiųsti „MS Word“ formatu

KLAIPĖDOS LOPŠELIO-DARŽELIO „BITUTĖ“ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO SVEIKOS GYVENSENOS UGDYMO PROGRAMA

parsisiųsti „MS Word“ formatu

KLAIPĖDOS LOPŠELIO-DARŽELIO „BITUTĖ“ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO KRYPTINGO MENINIO (DAILĖS) UGDYMO PROGRAMA

PROJEKTAS „SVEIKATIADA“

Žaidimai su vandeniu „Šlapio siūlo piešiniai“

2018 m. kovo 22 d. paminėjome pasaulinę vandens dieną netradiciškai - kūrėme piešinius iš šlapių siūlų. Vaikų fantazija beribė. Vieni suko sraiges, vaivorykštes, kirminus, kiti veidukus, medžius ir t.t. Vaikai patyrė tyrinėjimo ir pažinimo džiaugsmą. Reiškė savo mintis, įspūdžius, nuostabą, džiaugėsi kūrybiniais darbeliais.

22 Nuotraukos

PROJEKTAS „MANKŠTIADA“

2017 M. GRUODŽIO 14 D.

Penkių grupių vaikučiai pasipuošę spalvotomis maikutėmis sugūžėjo į salę. Net nykštukai atskubėjo dalyvauti šioje mankštoje ir įsitasė šalia eglutės. Pasiklausę „Gudručių“  grupės eilėraštuko apie mankštą, padarę apšilimą, pasimokę pagrindinius mankštelės pratimus su muzika linksmai pasimakštinome.

RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PREVENCINIS PROJEKTAS ,,ŽAIDIMAI MOKO“

,,Spalviukų grupės vaikai, ugdomi pedagogo – Ingos Zakarienės  ir logopedė Daiva Mikalauskienė nuo 2017m. spalio 1 d. iki  2018 m. gegužės 1 d. dalyvauja Respublikiniame ikimokyklinių įstaigų prevenciniame projekte ,,Žaidimai moko“.

PROJEKTO TIKSLAS IR UŽDAVINIAI

Tikslas – specialiųjų užduočių, žaidimų pagalba lavinti penkiamečių, šešiamečių erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti  ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius.

Uždaviniai:

1. plėsti erdvės sąvokas;

2. lavinti regimąjį suvokimą, vizualinius procesus (gebėjimą atpažinti, skirti, įsiminti matomus vaizdus), smulkiąją motoriką;

3. gausinti žodyną, tikslinti gramatinę kalbos sandarą;

4. skatinti ikimokyklinio ugdymo įstaigas,  bei   specialiuosius pedagogus ir logopedus įvairinti ugdymo procesą, siekiant geresnės ugdymo kokybės.

20171020_092110  DSC07654 20171020_093703 DSC07609         DSC07652

DSC07637DSC07636DSC07615DSC07613

RESPUBLIKINIS PROJEKTAS „ŽAIDIMAI MOKO“

Nuo 2016 m. spalio 1 d. „Spalviukų“ grupės vaikai su auklėtoja Inga Zakariene įsijungė į respublikinį prevencinį projektą „Žaidimai moko“, kuris tęsis iki 2017 m. gegužės 1 d.

Projekto tikslas – žaidimų pagalba lavinti penkiamečių erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius.

Projekto pagrindinė veiklos forma – žaidimai, kurie bus integruoti į ugdomąją veiklą.

Projektas padės vaikams paįvairinti ugdymo procesą naujais žaidimais, eilėraščiais ir kūrybinėmis užduotimis iš netradicinių priemonių. Gausinti žodyną, tikslinti gramatinė kalbos sandarą.

PROJEKTAS „SVEIKATIADA“

VEIKLA „SVEIKŲ SULČIŲ DEGUSTACIJA“

„Sveikatiados“ projekto veiklos „Sveikų sulčių degustacija“ akimirkos. „Gudručių“ ir „Linksmučių" vaikai nešini įvairiomis rudens gėrybėmis susirinko spausti sultis. Visi nekantriai laukė savo eilės spausti sultis ir stebėjo kitus. Išspaudę, ragavo ir išsakė savo vertinimus.

001010 007 006 005 004 003 002

„METŲ VAIVORYKŠTĖ“

PROJEKTAS

„IR SUAUGĘ, IR MAŽI – MANKŠTĄ MYLIME VISI“