Komisijos ir darbo grupės

ĮSTAIGOS TARYBA

Gintarė Žitkuvienė, auklėtoja, pirmininkė;

Inga Zakarienė, auklėtoja, sekretorė;

Irena Lukienė, auklėtojo padėjėja;

Alma Drongienė, raštinės administratorė;

Vilius Bartusevičius, tėvas;

Jurgita Kuršienė, mama.

 

METODINĖ TARYBA

Virginija Čėsnaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pirmininkė;

Gintarė Žitkuvienė, auklėtoja, sekretorė;

Elvyra Kusienė, meninio ugdymo mokytoja-auklėtoja;

Bronislava Antanavičienė, auklėtoja;

Inga Zakarienė, auklėtoja.

 

DARBO TARYBA

Elvyra Kusienė, meninio ugdymo mokytoja;

Aurelija Derkintytė, auklėtoja;

Inga Zakarienė, auklėtoja.

 

MOKYTOJŲ IR PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTŲ (IŠSKYRUS PSICHOLOGUS) ATESTACIJOS KOMISIJA

Virginija Čėsnaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pirmininkė;

Elvyra Kusienė, meninio ugdymo mokytoja;

Snieguolė Savickienė, auklėtoja;

Jūratė Voronova, auklėtoja;

Ramunė Zavtrikovienė, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos
Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė.

 

VAIKO GEROVĖS KOMISIJA

Virginija Čėsnaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pirmininkė;

Daiva Mikalauskienė, logopedė, pirmininko pavaduotoja;

Snieguolė Savickienė, auklėtoja, sekretorė;

Eglė Leonaitė, VSP specialistė;

Inga Zakarienė, auklėtoja;

Aurelija Derkintytė, auklėtoja;

Jūratė Voronova, auklėtoja.

 

VIDAUS AUDITO KOORDINAVIMO GRUPĖ

Snieguolė Savickienė, auklėtoja, VAK grupės vadovė;

Virginija Čėsnaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

Erika Dainauskienė, auklėtoja;

Aurelija Derkintytė, auklėtoja.

 

RENGINIŲ ORGANIZAVIMO KŪRYBINĖ GRUPĖ

Elvyra Kusienė, meninio ugdymo mokytoja, pirmininkė;

Gintarė Žitkuvienė, auklėtoja;

Aurelija Derkintytė, auklėtoja;

Erika Dainauskienė, auklėtoja;

Viktorija Jurevičienė, auklėtoja;

Virginija Svitkauskienė, auklėtoja;

Edita Gložaitienė, auklėtoja.

 

SVEIKOS GYVENSENOS KŪRYBINĖ GRUPĖ

Jūratė Voronova, auklėtoja, pirmininkė;

Eglė Leonaitė, VSP specialistė;

Daiva Gulbinienė, neformaliojo (papildomo) ugdymo pedagogė (kūno kultūra);

Daiva Mikalauskienė, logopedė;           

Bronislava Antanavičienė, auklėtoja;

Gražina Šeputienė, auklėtoja.

 

ORGANIZACIJOS ĮVAIZDŽIO KŪRIMO GRUPĖ

Snieguolė Savickienė, auklėtoja, pirmininkė;

 Inga Zakarienė, auklėtoja.

Ana Zajac, auklėtoja;

Ieva Alvinskaitė, neformaliojo (papildomo) ugdymo pedagogė (dailė);

Audronė Glotovienė, auklėtoja.

 

ĮSTAIGOS INTERNETINĖS SVETAINĖS ATNAUJINIMO GRUPĖ

Aušra Milvydienė, direktorė;

Virginija Čėsnaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

Gintarė Žitkuvienė, auklėtoja;

Alma Drongienė, raštinės administratorė.