2017-2018 MOKSLO METAI

„Sukrauk kareivėliui kuprinę...“

2017 m. gruodžio 5 d. „Spalviukų“ grupė pasikvietė į svečius Viliaus tėvelį iš Dragūnų bataliono, kad papasakotų apie kariškio profesiją. Jis parodė, kaip atrodo kareivio kuprinė, kokie daiktai joje. Vaikai turėjo galimybę apžiūrėti: kastuvą, kepures, šalmą, liemenę ir dar daug kitų daiktų. Pristatė kareivišką sausą davinį, kaip kareiviai gaminasi troškinį be ugnies. Riešutukais pasivaišino ir vaikai. Buvo suorganizuota estafetė salėje „Sukrauk kareivėliui kuprinę...“ Vaikai gavo dovanų lipdukų ir pieštukų prisiminimui...

37 Nuotraukos

„BITĖS“

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro floristų-pardavėjų grupės mokinės padovanojo mūsų įstaigai savo baigiamuosius darbus „Bites“. Nuoširdžiai dėkojame mokinėms ir jų mokytojoms Reginai Putokienei ir Dalinai Navickaitei.

12 Nuotraukos

SKRIDO BITELĖ, BITĖ Į PUOTĄ...

SKRENDA BITELĖ, BITĖ PAS GĖLĘ SKRENDA BITELĖ Į VIEŠNAGĖLĘ. „BITUTĖS“ DARŽELY JOS LAUKIA VAIKAI... SPALIO 24 D. LOPŠELIO-DARŽELIO „BITUTĖ“ GIMTADIENIS!!!

44 Nuotraukos

„OPA! OPERACIJA: PERDIRBTAS AŠ“

,,Spalviukų“ grupės vaikai 20017 m. spalio 24 d. lankėsi Klaipėdos kultūros fabrike, kuriame žiūrėjo spektaklį „OPA! OPERACIJA: PERDIRBTAS AŠ“ Tai unikali galimybė pažinti teatrą, teatro sceną ir aktorius iš arti.

13 Nuotraukos

 „Karaliaus nauji drabužiai“

2017 m. spalio 17 d. „Kodėlčiukų“ grupės vaikučiai kartu su auklėtojomis vyko į I.Simonaitytės biblioteką stebėti ir kartu dalyvauti spektaklyje pagal Hanso Kristiano Anderseno pasaką „Karaliaus nauji drabužiai“. Spektaklis vyko vokiečių-lietuvių kalbomis.

15 Nuotraukos

„Svajonės skrieja su aitvaru“

2017 m. rugsėjo 19 d. „Spalviukų“ grupės vaikučiai svečiavosi darželyje „Gintarėlis" ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Svajonės skrieja su aitvaru“.

2 Nuotraukos

Rugsėjo 1-oji

RUGSĖJIS... JIS SUGRĄŽINA MUS VISUS IŠ VASAROS IR PRADEDA RUDENĮ DOVANODAMAS GRAŽIĄ IR PRASMINGĄ ŠVENTĘ...

12 Nuotraukos