2016-2017 MOKSLO METAI

MUZIKOS PAMOKA-PASAKA „KOKIA GRAŽI LIETUVIŲ KALBA“

2017-05-10 sulaukėme ypatingo svečio - tarptautinių konkursų laureatės Sigutės Trimakaitės.

10 Nuotraukos

VOKIŠKA DAINA 2017

2017-05-03 Klaipėdos lopšelio-darželio „Bitutė“ ugdytiniai dalyvavo ir šauniai pasirodė konkurse „Vokiška daina 2017“.

2 Nuotraukos

EKO MADA - 2017

2017 m. balandžio 28 d. įstaigoje vyko vaikų Madų šou, kuriame vaikai su tėveliais ir pedagogais kūrė EKO drabužius iš antrinių žaliavų. Vaikai buvo skatinami perdirbti atliekas, jas rūšiuoti ir stengtis kūrybiškai panaudoti. EKO mada - tai idėja, kaip simbolis to, kad mes turime būti atsakingi už gamtą!

22 Nuotraukos

Velykos - 2017

32 Nuotraukos

PEPĖ ILGAKOJINĖ

2017 m. kovo 16 d. vyko Kalbos šventė, į kurią atskubėjo ir Pepė Ilgakojinė. Šventės metu vaikai ir auklėtojos turėjo įminti mįsles, pasakyti kuo daugiau skanduočių, parodyti, kas moka greitai kalbėti t. y. pasakyti greitakalbę. Vaikai kartu su Pepe dainavo, sportavo, muzikavo. Ilgakojinei liūdna buvo skirtis su vaikais, tačiau pažadėjo rašyti ilgus laiškus ir dar pasimatyti kitais metais.

25 Nuotraukos

„MANO EILĖRAŠTIS LIETUVAI“

Kovo 13 d. „Kodėlčiukų“ grupės ugdytinė Gertrūda Radzevičiūtė, lydima logopedės Daivos Mikalauskienės, dalyvavo renginyje „Mano eilėraštis Lietuvai“. Renginys vyko Lietuvos Aklųjų bibliotekoje. Šiaurinio mikrorajono darželių vaikučiai deklamavo savo eilėraštukus, dainavo ir šoko, išklausė jūrininkų pasakojimų apie pasaulio jūras. Ir visi vienbalsiai nutarėme, kad gražiausia šalis - mūsų Lietuva, kurios krantus skalauja Baltijos jūra.

8 Nuotraukos

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA

2017 m. kovo 9 d. ikimokyklinio ugdymo pedagogai ir ugdytiniai minėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Renginio metu vaikai dainavo daineles, šoko, deklamavo eilėraščius, skirtus Lietuvai. Iš tėvelių sulaukėme puikių atsiliepimų. Jie stebėjosi ir džiaugėsi savo vaikučių įgytomis žiniomis. Tokie renginiai moko mylėti ir džiaugtis TĖVYNE!

23 Nuotraukos

AKCIJA „PADĖKIME ŽIEMOJANTIEMS PAUKŠTELIAMS

Dėkojame tėveliams dalyvavusiems akcijoje „Padėkime žiemojantiems paukšteliams“. Ši akcija paskatino vaikus domėtis žiemojančiais paukščiais ir jiems reikalinga pagalba žiemą.

8 Nuotraukos

„ISTORIJA, KURI IŠSIPILDĖ ŽEMĖJE...“

Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Bitutė“ svečiavosi Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos Klaipėdos „Viltis“ teatras „Drugelis“. Jie pristatė spektaklį vaikams ir ne vaikams: „Istorija, kuri išsipildė žemėje...“ (pagal vokiečių pasaką „ Eejfe donkerblauw“).

11 Nuotraukos

LAISVĖS GYVĖJŲ DIENA

Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną lopšelis - darželis „Bitutė“ paminėjo įžiebus ant palangių žvakutes.

5 Nuotraukos

SPORTO ŠVENTĖ „BURATINO NUOTYKIAI“

Lopšelio-darželio „Bitutė“ kieme sujudimas: ruošiamės žiemos sporto šventei „Buratino nuotykiai“. Kiemą puošia spalvoto balionai, skanduotės... „Sportas sveikata – visada greta“, „Sportuok ir būsi sveikas“ ir t.t. Deja, Buratinas atvyko į šventę kiek nusiminęs, nes pametė savo stebuklingą „Auksinį raktelį“. Tačiau kur buvus, kur nebuvus į pagalbą atskubėjo Buratino draugas Laiškanešys su laišku, kuriame sąrašas sportinių užduotėlių ir tik juos atlikus, galėjo Buratinas surasti savo raktelį. Į pagalbą pasisiūlė mūsų mažieji ugdytiniai. Vaikai statė sniego kalnus, ėjo labirintais, lindo pro tunelius ir t.t. Pasiskirstę į dvi komandas, demonstravo savo sportinius gebėjimus. Skambėjo linksma muzika, aidėjo džiūgaujančių vaikų balsai...

38 Nuotraukos

VAIKŲ IR TĖVELIŲ PARODA „ĮŽIEBKIME KALĖDINIUS ŽIBINTUS“

MALONIAI KVIEČIAME KARTU PASIDŽIAUGTI!

14 Nuotraukos

ŠVENTOJO MARTYNO DIENA

Šventojo Martyno diena – Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijoje

2 Nuotraukos

„Ö KAIP VOKIŠKAI?“

2016 m. spalio 19 d. 17,00 val. į lopšelio-darželio „Bitutė“ salę susirinko 3-jų laidų vaikučiai ir tėveliai dalyvauti renginyje „Ö kaip vokiškai?“ Vaikučiai dainavo, deklamavo, skaičiavo, šoko ir mokė vieni kitus skaičiuočių vokiečių kalba.

30 Nuotraukos

„RUDENĖLIO DOVANOS BITUTEI“

Atskriejęs auksinis rudenėlis pakvietė vaikučius pasivaikščioti rudenėlio takučiu. Žaisdami vaikai pamatė miegančią bitutę, kuri atsibudusi prisiminė, kad šiandiena jos gimtadienis... Ji visus vaikučius pakvietė švęsti savo gimtadienio. Bitutės gimtadienio šventėje netrūko šokių, dainų, dovanų ir skanaus pyrago!

81 Nuotraukos

SAUGAUS EISMO SAVAITĖ

2016 m. rugsėjo 26-30 d. lopšelyje-darželyje „Bitutė“ vyko saugaus eismo savaitė. Vaikams buvo suteiktos žinios apie kelių eismo taisykles, vyko susitikimas su pareigūnu, praktinės-žaidybinės situacijos ugdant atsakingumą už savo ir kitų saugumą gatvėje. Šventinę savaitę vainikavo susitikimas su policininku Amsiumi!

21 Nuotraukos

Ekskursija į Klaipėdos vaikų laisvalaikio centrą „Liepsnelė“

2016 m. rugsėjo 24 d. „Linksmučių“ grupės vaikučiai vyko į Klaipėdos vaikų laisvalaikio centrą „Liepsnelė“.

5 Nuotraukos

„ATSISVEIKINIMAS SU JŪRA“

Saulėtą antradienio rytą šešios „Smalsučių“ grupės ugdytinės kartu su auklėtoja Giedre Tang ir meninio ugdymo mokytoja Edita Gložaitiene išsiruošė į šventę „Atsisveikinimas su jūra“ pas darželio „Gintarėlis“ vaikučius. Šventėje vaikučiai dainomis ir šokiais atsisveikino su jūra ir pažadėjo susitikti kitais metais.

18 Nuotraukos

RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ

Atkeliavo ruduo, vaikų šurmuliu pripildydamas „Bitutę“. Galbūt šiek tiek neramu, bet taip smalsu ką naujo patirsime šiemet... Kokie bus mūsų mieliausi draugai? Kokios paslaptys laukia darželyje? Drąsiai ženkite pirmyn ir sužinosite! Lopšelis-darželis „Bitutė“ laukia visų Jūsų. Sveikiname su kasmet pasikartojančia, bet kaskart vis kitokia Mokslo ir Žinių švente!

43 Nuotraukos